kontakt

Kontakt

Schulke Polska Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 132
02-305 Warszawa
Polska
+48 22 11 60 700
+48 22 11 60 701
schulke.polska@schuelke.com

Godziny pracy biura:
Pn. – Pt. 8:00 – 16:00

lub przejdź bezpośrednio do innej sekcji tematycznej, w której znajdziesz dodatkowe informacje: 

Gdzie kupić ?

Przejdź do sekcji “Gdzie Kupić?” i sprawdź dostępność oryginalnego octenisept® spray, octenisept® żel lub octenisept® krem w aptekach internetowych i stacjonarnych.
Tu również znajdziesz informacje i opinie innych użytkowników.

FAQ - częste pytania o octenisept®

Przejdź do działu pytań i odpowiedzi aby dowiedzieć się więcej o leku octenisept® oraz pozostałych produktach z tej linii marki. 
Jeżeli szukasz odpowiedzi na konkretne zastosowanie leku – skontaktuj się z działem Medical Affairs

Schulke Polska

Jeżeli szukasz szerszych informacji o marce, interesują Cię inne produkty z oktenidyną lub przeznaczone do dezynfekcji powierzchni, przejdź do strony producenta marki octenisept® 

octenisept® jest marką znaną od pokoleń. Oryginalne produkty octenisept® odkażają i przyspieszają gojenie ran i skaleczeń. Octenisept to teraz także pielęgnacja podrażnionej skóry i jej regeneracja – octenisept® krem. 

Żel na rany przyspiesza gojenie 15x, krem wszechstronnie regeneruje skórę podrażnioną i tę wokół rany. octenisept® cieszy się niesłabnącym zaufaniem profesjonalistów i pacjentów. Warto mieć oryginalny octenisept® w domowej apteczce

octenisept® spray to lek stosowany w profilaktyce i leczeniu ran oraz zakażeń błon śluzowych i skóry. W 1990 roku firma Schulke &Mayr wprowadziła na rynek octenisept® – wtedy była to nowość w antyseptyce błon śluzowych. Produkt i jego szybkość działania połączona ze skutecznością stały się niepodważalnymi zaletami marki octenisept®. Sam lek, posiadając takie właściwości, cały czas znajduje zastosowanie w opiece medycznej oraz w warunkach przedoperacyjnych w szpitalach.