Użycie octeniseptu w czasie połogu

Witam, jestem w okresie połogu/10 dni od porodu. Po każdej wizycie w toalecie pryskam miejsca intymne octeniseptem – czy powinnam się ograniczyć do użycia np. 3x dziennie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Stosowanie octeniseptu po każdej wizycie w toalecie, w Pani stanie, nie wpłynie negatywnie na proces ziarninowania rany po połogu, oraz nie będzie miało negatywnego wpływu na karmienie dziecka. Jednakże, jeżeli rana się zagoi, należy zaprzestać używania octeniseptu, chyba że pojawią się dolegliwości ze strony miejsc intymnych.

* IMS z lat 2011-2021

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schülke Polska sp. z o.o. z siedzibą w Waszawie w celu otrzymania informacji na wysłane zapytanie (zgodnie z Ustawą z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE.

    Oświadczam, że akceptuję Politykę Prywatności.