octenisept do odkażania gardła

Dzień dobry, Czy octenisept mogę używać do psikania gardła? Mam nawracające anginy i chciałabym nim odkażać migdały (tak mi ktoś podpowiedział i czytałam w Internecie, że jest to praktykowane), ale wolałabym się upewnić? Czym się różni octenidol od octeniseptu? Pozdrawiam.

Octenidyna zawarta w octenisepcie jest jednym ze skuteczniejszych związków czynnych działających zabójczo na bakterie, grzyby i wirusy. Jak najbardziej w pierwszych symptomach bólu gardła. Jednakże rekomendujemy płukanie a nie spryskiwanie przy zachowaniu czasu 15 sek – najlepiej do trzech razy dziennie po posiłkach i odczekanie dłuższego czasu. octenisept w procedurze płukania gardła jest gorzki w smaku. Dlatego polecamy zastosowanie produktu Octenidol MD dostępnego w aptekach. Octenidol® md to płyn do płukania jamy ustnej o smaku miętowym, który nie zawiera alkoholu, chlorheksydyny i cukru, nie przebarwia szkliwa i nie uczula. Zawiera oktenidynę.

* IMS z lat 2011-2020

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schülke Polska sp. z o.o. z siedzibą w Waszawie w celu otrzymania informacji na wysłane zapytanie (zgodnie z Ustawą z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE.

Oświadczam, że akceptuję Politykę Prywatności.